InformacjeKontaktPomocProcedura selekcji zgłaszanych stronWebmasterzyMisjaMobileSieć KadazaDodaj stronę


 

Kadaza to graficzna wersja strony startowej

Kadaza to łatwy w użyciu, kompleksowy przewodnik internetowy i spersonalizowana strona początkowa.

 

 

Kadaza Polska

 

► Wstęp wideo

 


 

Najpopularniejsze strony internetowe w Polsce, przejrzyście uporządkowane tematycznie.

 

Kadaza to graficzna wersja strony startowej. Pokazuje tylko najlepsze i najpopularniejsze witryny internetowe o zróżnicowanej tematyce. Z Kadaza stworzysz praktyczny zbiór wszystkich twoich ulubionych serwisów internetowych i odkryjesz nowe, ciekawe miejsca w sieci.

 


 

Stwórz osobistą stronę startową

 

Poprzez dokonanie zmian logotypów, szybko i łatwo stworzysz swą własną, indywidualną stronę startową. I tak na przykład, czytelnik serwisu interia.pl może zadecydować, że zamiast logo onet.pl, na jego stronie  widnieć będzie znak interia.pl. Możesz również przesunąć ikony w inne miejsce. Wejdź na stronie głównej w zakładkę Zmień. Zmień

 


 

Ustaw tło dla swojej strony głównej

 

Nadaj swojej stronie głównej indywidulany styl poprzez dobór ulubionego koloru, tła i obrazów.

 


 

Wszystkie popularne wyszukiwarki w jednym miejscu

 

Z pola wyszukiwania Kadaza dostępne są w jednym miejscu wszystkie znane wyszukiwarki internetowe. Wybierz swoje ustawienia i określ, z jakiej wyszukiwarki będziesz korzystać w serwisie Kadaza.

 


 

Odkryj najpopularniejsze strony internetowe na świecie

 

Nasi redaktorzy uporządkowali najpopularniejsze strony internetowe w każdym kraju według tematów. Odkryj najczęściej odwiedzane strony internetowe w różnych krajach. Wybierz swój kraj.

 


 

Wygodnie i łatwo przeglądaj strony, gdziekolwiek jesteś

 

Wejdź w swoim telefonie na kadaza.pl aby ściągnąć wersję Kadaza na komórkę. Strona kadaza.pl została zoptymalizowana do przeglądania na telefonach komórkowych. Kadaza.pl działa na prawie wszystkich modelach komórek wyposażonych w przeglądarki internetowe i posiadających dostęp do sieci.

 


 

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, uwagami i sugestiami: kliknij tutaj.

 

Like Zostań fanem Kadaza na Facebook

 

Korzystanie z naszych usług oznacza wyrażenie zgody na używanie przez nas oraz Google plików cookies do wyświetlania reklam i analizowania ruchu. Wyświetlamy wyłącznie reklamy niespersonalizowane. Zobacz szczegóły