Informacje      Kontakt     Pomoc     Procedura     Webmasterzy     Misja     Prywatność     Warunki


 

Kadaza to graficzna wersja strony startowej

Kadaza to łatwy w użyciu, kompleksowy przewodnik internetowy i spersonalizowana strona początkowa.

 

► Wstęp wideo

 


Graficzny zbiór zakładek

Kadaza to graficzna wersja strony startowej. Pokazuje tylko najlepsze i najpopularniejsze witryny internetowe o zróżnicowanej tematyce. Z Kadaza stworzysz praktyczny zbiór wszystkich twoich ulubionych serwisów internetowych i odkryjesz nowe, ciekawe miejsca w sieci.


Stwórz osobistą stronę startową

Poprzez dokonanie zmian logotypów, szybko i łatwo stworzysz swą własną, indywidualną stronę startową. I tak na przykład, czytelnik serwisu interia.pl może zadecydować, że zamiast logo onet.pl, na jego stronie  widnieć będzie znak interia.pl. Dokonanie takiej zmiany jest bardzo łatwe: wystarczy przeciągnąć ikonki logotypów. Wejdź na stronie głównej w zakładkę Zmień.

Tapety

Nadaj swojej stronie głównej indywidulany styl poprzez dobór ulubionego koloru, tła i obrazów.


Wszystkie popularne wyszukiwarki w jednym miejscu

Z pola wyszukiwania Kadaza dostępne są w jednym miejscu wszystkie znane wyszukiwarki internetowe. Wybierz swoje ustawienia i określ, z jakiej wyszukiwarki będziesz korzystać w serwisie Kadaza.


Odkrywaj to, co najlepsze w Internecie na całym świecie

Wybierz swój kraj. Edytorzy Kadaza w przejrzysty sposób przedstawili najlepsze części Internetu dla wielu krajów. Odkryj najpopularniejsze strony internetowe ze wszystkich kategorii i z całego świata.


Wygodnie i łatwo przeglądaj strony, gdziekolwiek jesteś

Wejdź w swoim telefonie na kadaza.pl aby ściągnąć wersję Kadaza na komórkę. Strona kadaza.pl została zoptymalizowana do przeglądania na telefonach komórkowych. Kadaza.pl działa na prawie wszystkich modelach komórek wyposażonych w przeglądarki internetowe i posiadających dostęp do sieci.


Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, uwagami i sugestiami: kliknij tutaj.

 

 

yes  Zostań fanem Kadaza na Facebook

 

Korzystanie z naszych usług oznacza wyrażenie zgody na używanie przez nas oraz Google plików cookies do wyświetlania reklam i analizowania ruchu. Wyświetlamy wyłącznie reklamy niespersonalizowane. Zobacz szczegóły