InformacjeKontaktPomocProcedura selekcji zgłaszanych stronWebmasterzyMisjaMobileSieć KadazaDodaj stronę


Kontakt


Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, uwagami i sugestiami:


Dodawanie stron internetowych

Jeżeli uważasz, że w którejś z rubryk brakuje określonego serwisu, powiadom nas o tym, korzystając z poniższego formularza lub też wysyłając nam informację na adres: addsite@kadaza.pl. Każda sugestia dotycząca umieszczenia określonej witryny jest rozpatrywana. Nie mamy jednak możliwości uwzględnienia wszystkich zgłaszanych propozycji. Jeżeli witryna nie zostanie umieszczona w naszym serwisie, nie oznacza to jeszcze, że nie doceniliśmy twojej propozycji. Musimy jednak dokonywać wyborów. Zobacz tutaj, jak wygląda procedura selekcji zgłaszanych stron.


Webmasters - Jak dodać swoją stronę do rubryki Kadaza

Jeśli masz swoją ulubioną stronę internetową, możesz zwrócić się do nas o umieszczenie jej w określonej rubryce w Kadaza. Każda propozycja jest dokładnie rozpatrywana. Selekcja zgłaszanych stron podlega ścisłym regułom, a zatem nie martw się, jeżeli twoja strona nie została umieszczona w serwisie. Nie oznacza to bowiem, że nie doceniliśmy twojej propozycji. Musimy jednak dokonywać wyborów i nie mamy możliwości uwzględnienia wszystkich zgłaszanych sugestii. A zatem, zanim zgłosisz stronę do serwisu Kadaza, zapoznaj się z naszą procedurą selekcji. Jeżeli jednak jesteś przekonany o tym, że twoja strona jest niezbędna w danej rubryce Kadaza, kliknij tutaj.


Reklama i partnerstwa


Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, uwagami i sugestiami: kliknij tutaj.


► Powrót do strony głównej

► Kontakt

► Procedura selekcji zgłaszanych stron

► Pomoc

► Misja


→ Ustawienie Kadaza jako strony startowej

→ Alfabetyczny spis wszystkich stron www na Kadaza

→ Międzynarodowy


yes  Zostań fanem Kadaza na Facebook

 

 

Korzystanie z naszych usług oznacza wyrażenie zgody na używanie przez nas oraz Google plików cookies do wyświetlania reklam i analizowania ruchu. Wyświetlamy wyłącznie reklamy niespersonalizowane. Zobacz szczegóły