InformacjeKontaktPomocProcedura selekcji zgłaszanych stronWebmasterzyMisjaMobileSieć KadazaDodaj stronę


Webmasterzy


Jak dodać swoją stronę do rubryki Kadaza.

Jeśli masz swoją ulubioną stronę internetową, możesz zwrócić się do nas o umieszczenie jej w określonej rubryce w Kadaza. Każda propozycja jest dokładnie rozpatrywana. Selekcja zgłaszanych stron podlega ścisłym regułom, a zatem nie martw się, jeżeli twoja strona nie została umieszczona w serwisie. Nie oznacza to bowiem, że nie doceniliśmy twojej propozycji. Musimy jednak dokonywać wyborów i nie mamy możliwości uwzględnienia wszystkich zgłaszanych sugestii. A zatem, zanim zgłosisz stronę do serwisu Kadaza, zapoznaj się z naszą procedurą selekcji. Jeżeli jednak jesteś przekonany o tym, że twoja strona jest niezbędna w danej rubryce Kadaza, kliknij tutaj.

Pomóż spopularyzować serwis Kadaza: umieść link do Kadaza na twojej stronie internetowej.

Jeżeli posiadasz własną stronę www, będziemy ci niezmiernie wdzięczni, kiedy umieścisz na niej link do serwisu Kadaza.pl, najchętniej o nazwie “Kadaza – graficzna strona startowa”. Kiedy odsyłacz ma prowadzić do konkretnej rubryki w serwisie Kadaza, wejdź na żądana stronę, skopiuj adres URL i wklej wraz z tytułem strony do twego kodu html.


Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, uwagami i sugestiami: kliknij tutaj.


► Powrót do strony głównej

► Kontakt

► Procedura selekcji zgłaszanych stron

► Pomoc

► Misja


→ Ustawienie Kadaza jako strony startowej

→ Alfabetyczny spis wszystkich stron www na Kadaza

→ Międzynarodowy


yes  Zostań fanem Kadaza na Facebook

 

Korzystanie z naszych usług oznacza wyrażenie zgody na używanie przez nas oraz Google plików cookies do wyświetlania reklam i analizowania ruchu. Wyświetlamy wyłącznie reklamy niespersonalizowane. Zobacz szczegóły